Kiropraktika Stuudio: Valgevase 13 (3.korrus, lifti olemasolu), Tallinn

Peavalu

Peavalu
Peavalud võivad olla tavalised, aga need ei ole normaalsed. Igal peavalul on põhjus. Peavalu võib olla põhjustatud paljudest asjadest: intensiivsest valgusest, lõhnadest, põskkoopa probleemidest, kõrgest vererõhust, kõrvapõletikust, nägemishäiretest, hambaprobleemidest, põletikest, palavikust, epiduraalist, alkoholist, ravimitest või muudest toksilistest ainetest, õnnetustest jne. Enim levinud põhjused on füüsiline trauma, emotsionaalne stress, valed toitumisharjumused või toksilised ained. Kui Teil on peavalu, siis olenemata selle põhjustest soovite, et see lõpeks. Kiiresti!

Kust peavalu alguse saab?
Valu peas ei tulene tavaliselt ajust, vaid veenidest-arteritest ajus ja koljus, ning membraanidest, mis katavad aju ja kraniaalnärve. Kui need on ärritatud, kokku surutud või põletikulised, tekib Teil suure tõenäosusega tagajärjeks peavalu. Kõige tavalisem ravi on kanged valuvaigistid.
Peavalu võib olla põhjustatud kaelalülide düsfunktsioonist, mille tõttu ei saa Teie pea korrektset tuge. See võib mõjutada närve, ärritada lihaseid ning mõjutada pea verevarustust.
Kiropraktik kasutab erinevaid teste-uuringuid, et leida lülisamba problemaatilised piirkonnad. Nad oskavad tähele panna selgroo kumerusi, hinnata Teie rühti ja võimet end pöörata ning painutada. See ja paljud teised läbivaatused võimaldavad välja selgitada, kas kiropraktika ravi on Teie puhul optimaalne. Ravi koosneb kiropraktilistest korrigeerimistest, mis aitavad normaliseerida lülisamba funktisooni, taastada hädavajalikke selgroo kumerusi, parandada vereringet ja vähendada ärritust. Paljude kiropraktika patsientide sõnul vähenevad kiropraktilise ravi käigus tugevad peavalud. Kiropraktika ei ravi peavalu, vaid pigem on see suunatud probleemi põhjuste leidmisele ning nende võimalikule kõrvaldamisele.

Kui kaua see aega võtab?
Mõned inimesed näevad ja tunnevad tulemusi kiiresti. Teised täheldavad sümptomite aeglast kahanemist mõne nädala või isegi pikema aja jooksul. Seda on võimatu ette ennustada. Kui Teil on aastaid esinenud kroonilised peavalud, võib see võtta aega, et Teid taas valuvabasse seisundisse viia.