Kiropraktika Stuudio: Valgevase 13 (3.korrus, lifti olemasolu), Tallinn

Kas vastsündinud vajavad kiropraktilise arsti ülevaatust?Siim

Vaata videot (inglise keeles)

Seljavalu peetakse tavaliselt täiskasvanute probleemiks, mistõttu ignoreerib enamik inimesi fakti, et beebid ja lapsed, ka vastsündinud, võivad samuti olla mõjutatud sümptomitest, mis tekivad lülisamba düsfunktsioonist.
Kvalifitseeritud kiropraktikud on lülisamba probleemide korrigeerimise spetsialistid ja tänu sellele on kiropraktikud suutelised identifitseerima kindlaid piirkondi, mis võivad tekitada Teie lapsel terviseprobleeme, ning seejärel ravima Teie lapse lülisammast. Laste puhul kasutatakse väga õrna valutut tehnikat.
Tähtis on, et esimesel eluaastal laps läbib arengus kõik etapid:
– keeramine (mõlemale poole);
– istumine;
– roomamine;
– käputamine;
– püsti ajamine toe najal;
– iseseisvalt kõndmine.
Kui kasvõi üks neist arenguetappidest on pidurdunud, või jääb vahele, on väga oluline leida põhjus, miks see nii on! Hilinenud või puudulik areng (ei keera mõlemale poolele, ei rooma, ei käputa, ei kõnni vastavalt soovituslikuks ajaks või kui jääb mõni etapp vahele) võib olla põhjuseks probleemidele, mis ilmnevad hilisemas elueas.
Teie lapse tervisekontroll aitab kaasa tervislikumale elu algusele koos parema vastupanuvõimega haigustele ja tervema närvi- ning lihassüsteemiga. Võrdlusmomendiks – inimesed on üldiselt rohkem harjunud hammaste kui lülisamba kontrolliga, kuigi terve ja hästi joondunud lülisammas on vähemalt sama oluline kui terved hambad.