Kiropraktika Stuudio: Valgevase 13 (3.korrus, lifti olemasolu), Tallinn

Eakad ja kiropraktiline ravi
Kiropraktik võib aidata igas vanuses inimesi, vanuselised piirid puuduvad. Vanemate patsientide puhul kasutab kiropraktik õrnemaid võtteid, mis on hoolikalt kooskõlastatud nõrgema füüsisega. Vastupidiselt mõningatele arusaamadele ei ole paljud probleemid, nagu artriit ja osteoporoos, takistuseks kiropraktilisele ravile.
Pärast pikaajalist tööd ja tegevust on normaalne, et kuluvad kõik liigesed, eriti need, mis pidevalt raskust kannavad. Selgroolülide kulumisel võib keha tihtipeale reageerida nii, et toimub disk-ketaste muundumine ja artriit. Regulaarse kiropraktilise ravi puhul on võimalik aeglustada või mõningatel juhtudel isegi peatada degeneratiivne protsess ning nautida valuvaba ja parema kvaliteediga pensionipõlve. Isegi kui röntgenpildid näitavad suuri muutusi või moondumisi, saame me parandada lülisamba ja teiste liigeste talitlust korrigeerimisega, seeläbi valu ja kangust leevendades.

Kas osteoporoosi patsiendid võivad saada kiropraktilist ravi?
Kindlasti. Igale patsiendile tuleb aga läheneda unikaalselt ja individualiseeritult. Selgroo korrigeerimiseks on mitmeid erinevaid meetodeid.