Kiropraktika Stuudio: Valgevase 13 (3.korrus, lifti olemasolu), Tallinn

Esmane visiit

Esmasele visiidile tulles:
– palume võimalusel tulla puhanuna ja söönuna;
– vahetult enne ravi ei ole soovitatav juua kohvi ega suitsetada;
– kanda mugavaid rõivaid ja soovitatavalt jalanõud peaksid olema madalad;
– kui Te tarvitate valuvaigisteid, siis püüdke hoiduda neist vähemalt 4h enne kiropraktiku vastuvõttu;
– võtta kaasa kõik Teie tervist puudutav informatsioon ja vastavad uuringud (kui need hetkeseisuga puuduvad, siis tuleks esmavastuvõtul käies konsulteerida kiropraktikuga asjakohaste uuringute vajalikkust).

Kiropraktiku erialase hariduse omandamine võtab aega minimaalselt viis aastat ning selle aja jooksul õpitakse ja praktiseeritakse, kuidas detailselt analüüsida selgroo iga lüli ja kõikide teiste keha liigendite liikumist. See aitab luua üldpildi Teie tervislikust seisundist ja annab võimaluse kasutada kõige vajalikumat ja spetsiifilisemat ravi konkreetse probleemi lahendamisel.
Esimese visiidi ajal teevad kiropraktikud kindlaks Teie sümptomite võimaliku põhjuse. Pärast esimest korrigeerimist ilmneb selgem idee sellest, kui mitu visiiti on probleemi lahendamiseks vajalikud, kuigi lõplik külastuste arv on selles faasis veel ligikaudne ning hetketeadmiste põhiselt eeldatav. Igaüks paraneb individuaalselt, sõltuvalt mitmetest faktoritest nagu vanus, üldine tervislik seisund ning probleemi suurus ja kestvus.
Esimesel visiidil arutatakse tervise ajalugu, selle võimalikust mõjust hetke probleemidele. Teostatakse vajalikud ortopeedilised testid. Kui vastunäidustusi pole, siis teostatakse esimene kiropraktiline ravi ning arutatakse läbi võimalik ravikulg ja –plaan.