Kiropraktika Stuudio: Tartu mnt. 18-20, IX korrus, Tallinn

  • Eesti
  • English


  +372 5694 8112 info@kiropraktikastuudio.ee

Uudised

Kiropraktika Stuudio on suletud 24.-26.detsember ning 1.jaanuar. Soovime kõigile rahulikke pühi!

Loe lisaks

Meeldetuletused

Millal sa viimati midagi pähe õppisid? Enamik meist vastab sellel, et … mh, päris ammu! Stuudios puutume me sellega igapäevaselt kokku, sest inimesed ei tea isegi omaenda telefoni numbrit peast, rääkimata sõprade omast! Meie aju vajab pidevat aktiveerimist, sest muidu jääb see uniseks ja laisaks ning ilmselt varsti ei mäleta me ka oma enda kodumaja või -ukse numbrit! Sellest mõttest motiveerituna LÕPETAME ÄRA MEELDETULETUSTE SAATMISE! Palun kirjutage oma visiidiajad üles ning proovige need endale meelde jätta. Treenime üheskoos mälu, et jõululuuletuste õppimine oleks vähem valulik!

Loe lisaks

Alates mai kuust alustab dr. Gerly Truuväärt ka vastuvõtte Confido Erameditsiinikeskuses, Veerenni 53A, Tallinn, www.confido.ee

“Paljuski on maailm meid suunanud individualismi ja eraklikkuse poole. Sotsiaalmeedias oleme justkui koos, arutleme foorumites aga siiski nõrgaks jäävad sellised terminid nagu koostöö, koos olemine ja ühtsuse tunne. Nii tunnevad ka paljud meist siis kui tekib vajadus arstiabi järele. Sageli kuulen küsimust: “Miks minu arst ei soovitanud kiropraktilist lahendust?” Olen pomisedes kaitsnud, et nad ei tea kus kvalitseetset kiropraktika teenust pakutakse jne. Arvan, et aeg on edasi liikunud ja taas on jõudmas aeg, kus ühendame jõud parema, loogilise tulemuse nimel. Kõikide Confido arstide eesmärk on ühine – aidata leida kiire ja efektiivne lahendus mistahes tervise probleemile. Olen uhkusega osa sellest meeskonnast! Dr.Gerly Truuväärt”

18157972_1461913837173287_7786396995529831754_n

Loe lisaks

Dr. Truuväärt ja Dr. Pärjamäe koos professor Stuart McGilli’ga ”Buidling Ultimate Backs”Foto copy

Loe lisaks

Uus hinnakiri

Alates 13.02.2017 muutub Kiropraktika Stuudio hinnakiri

Gerly Truuväärt, kiropraktika arst

Esmane visiit 90€
Korduv visiit 55€

 

Karl Pärjamäe, kiropraktika arst

Esmane visiit 70€
Korduv visiit 45€

 

Konsultatsioon 50€ (ei sisalda ravi)
Kinesioteipimine 25€ (ei sisalda ravi)

 

Kuni 13.veebruarini 2017 on võimalik soetada raviks 10 x kaart hinnaga 360€ (kehtivusega 1 aasta).

 

 

Loe lisaks

Dr. Truuväärt vastus küsimusele 3D kino kohta

Sageli küsitakse dr. Truuväärti käest, kas populaarsed 3D filmid on ikka head lapse tervisele. Siin vastus küsimusele:

Selge on see, et kui teie laps tunneb end peale 3D filmi vaatamist halvasti, siis ei ole see hea märk! Tal võib tekkida peavalu, peapööritus, silmade fokuseerimisraskused, higistamine, süda võib paha olla ja sees võib “keerata”.

Hullemal juhul tekivad tasakaaluprobleemid, suureneb silmade tundlikkus ja peavalu, mis võivad kesta päevi või isegi nädalaid.

Põhjus peitub selles, et 3D filmi jälgimine nõuab intensiivset närvisüsteemi tööd ja on ajutegevusele väga kurnav. Pidevalt peavad koostööd tegema visuaalne ning vestibulaarne süsteem ja tasakaaluorganid. Kui stimulatsiooni on liiga palju, tekibki halb enesetunne. Õnneks on suurem osa 3D filme olemas ka kahemõõtmelisena, nii et kinos saab käia ka hea enesetundega!

Loe lisaks