Kiropraktika Stuudio: Valgevase 13 (3.korrus), Tallinn

  • Eesti
  • English


  +372 5694 8112 info@kiropraktikastuudio.ee

Esmane visiit

Enne Gerly Truuväärt, DC/ Karl Pärjamäe, DC vastuvõtule tulemist, palume Teil täita ankeet Teie tervise ajaloo ja hetkeseisu kohta.
Ankeedi saate salvestada oma arvutisse ja seejärel täita. Valige menüüst pliiatsi kujutis ja seejärel add text. Täidetud vorm saatke emailile info@kiropraktikastuudio.ee vähemalt 24 tundi enne visiiti, et doktor saaks Teie olukorraga eelnevalt tutvuda.

Esmasele visiidile tulles:
– palume võimalusel tulla puhanuna ja söönuna;
– vahetult enne ravi ei ole soovitatav juua kohvi ega suitsetada;
– kanda mugavaid rõivaid ja soovitavad jalanõud peaksid olema madalad;
– kui Te tarvitate valuvaigisteid, siis püüdke hoiduda neist vähemalt 4h enne kiropraktika arsti vastuvõttu;
– võtta kaasa kõik Teie tervist puudutav informatsioon ja vastavad uuringud (kui need hetkeseisuga puuduvad, siis tuleks esmavastuvõtul käies konsulteerida kiropraktika arstiga asjakohaste uuringute vajalikkust).

Kiropraktika arsti erialase hariduse omandamine võtab aega minimaalselt viis aastat ning selle aja jooksul õpitakse ja praktiseeritakse, kuidas detailselt analüüsida selgroo iga lüli ja kõikide teiste keha liigendite liikumist. See aitab luua üldpildi Teie tervislikust seisundist ja annab võimaluse kasutada kõige vajalikumat ja spetsiifilisemat ravi konkreetse probleemi lahendamisel.
Esimese visiidi ajal teevad arstid kindlaks Teie sümptomite võimaliku põhjuse. Eriline tähelepanu suunatakse lülisamba neile piirkondadele, mis väljendavad düsfunktsiooni, näiteks selgroolüli, millel on märgata ebanormaalset liikumist või asendit. Pärast esimest korrigeerimist ilmneb selgem idee sellest, kui mitu visiiti on probleemi lahendamiseks vajalikud, kuigi lõplik külastuste arv on selles faasis veel ligikaudne ning hetketeadmiste põhiselt eeldatav. Igaüks paraneb individuaalselt, sõltuvalt mitmetest faktoritest nagu vanus, üldine tervislik seisund ning probleemi suurus ja kestvus.
Esimesel visiidil arutatakse tervise ajalugu, selle võimalikust mõjust hetke probleemidele. Teostatakse vajalikud ortopeedilised testid. Kui vastunäidustusi pole, siis teostatakse esimene kiropraktiline ravi ning arutatakse läbi võimalik ravikulg ja –plaan.