Kiropraktika Stuudio: Tartu mnt. 18-20, IX korrus, Tallinn

  • Eesti
  • English


  +372 5694 8112 info@kiropraktikastuudio.ee

Gerly Truuväärt, DC

Üks minu esimesi mälestusi elust on see kui olen 5-6 aastane ja sõtkun jalgadega oma isa seljal. See oli meil pea igaõhtune praktika. Mäletan kuidas püüdsin oma varbaid sättida nii, et seljas käiks ‘krõks’. Isa oli tugev spordimees ning nõukogude ajal oli selline praktika osa ‘taastusravist’.

Lapsena oli minu lemmikraamatuks TERVISE ABC, mille vahel on võikad pildid nahahaigustest. Sellest kõigest on siiski vähe, et saada Kiropraktika arstiks. Tuli läbida pikk ja raske koolitee. Esmalt Bakalauruse kraad meditsiiniteadustes, siis järgi neli ja pool aastat Kiroprkaktika Arsti haridust. Selle hariduse sain ma Ameerika Ühendriikides. Kindlasti on 11 Ameerikas elatud aastat jätnud minu ellu kustumatu jälje. Olen avatud suhtleja, armastan areneda, elukestvat õppimist ja uue avastamist. Samuti hindan kõrgelt inimeste eripära, arenemistahet ja privaatsust.

Läbi ajaloo on proovitud parimaid viise, kuidas oma tervise eest hoolt kanda. Eesmärk on alati sama – et meie füüsiline keha kestaks ja et saaksime nautida tasakaalustatud, head tervist kõrge vanuseni. Loomulikult on vaimne tervis meie füüsilise keha vedur. Väga oluline on leida rahu ja sisemine tasakaal, sealt saavad alguse meie otsused ja meie füüsilise keha tervis. Lülisammas ehk selgroog on meie keha kandev jõud, koduks närvisüsteemile ja kinnitusteks kõõlustele ning lihastele. Inimese keha on tervik. Ükski dieet, sirutus, toidulisand ega arst ei tee sind terveks. Sinu tervis on sinu sees olemas. Vahel on vaja selle taastamiseks arsti, treenerit või muud spetsialisti, kes mõistab sinu probleemi olemust ning oskab sulle suuna kätte anda!

Õpingud

Gerly Truuväärt, DC on mitmete rahvusvaheliste liitude liige:
World Federation of Chiropractic – www.wfc.org/website
European Chiropractor’s Union – www.ecunion.eu
The International Academy for Functional Neurology and Rehabilitation –www.iafnr.org
Carrick Institute of Neurology for Graduate Studies – www.carrickinstitute.org
Soome Kiropraktika Liit – www.kiropraktiikka.org